1. <em id="9d3lo"></em>
  <th id="9d3lo"><pre id="9d3lo"></pre></th>
  1. <rp id="9d3lo"></rp>

   <th id="9d3lo"></th>
   1. <th id="9d3lo"><pre id="9d3lo"></pre></th>
   2. <tbody id="9d3lo"></tbody>
    Laser Cutting Machine, Laser Engraving Machine, Galvo Laser Machine - Golden Laser
    • goldenlaser BANNER1
    • goldenlaser BANNER2
    • goldenlaser BANNER3
    20181226210201

    MIRC SE VINI N G GOLDENLASER

    Goldenlaser përqendrohet në ofrimin e zgjidhjeve inteligjente, dixhitale dhe të automatizuara të lazerit.

    Prodhuesi i sistemeve lazer për prerje, gdhendje dhe shënjim. Specialisti në makinerinë e prerjes me lazer CO2makinën lazer Galvo dhe digjitale prerjes lazer vdesin makine .

    Nga këshillimi i parë te testet e aplikimit me materialet tuaja të dizajnuara në industri specifike deri te trajnimi për përdoruesit dhe shërbimi në të gjithë botën - Goldenlaser ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse lazer, jo vetëm një makinë të vetme!

    MAKINA TEC REKOMANDUAR

    Prodhimi preciz • Ndjekja shkëlqyeshëm

    Me përvojë 20 vjeçare në industrinë e lazerit, duke zhvilluar vazhdimisht dhe duke përdorur teknologji të përparuara, Goldenlaser është bërë një prodhuesi kryesor i makinerive lazer me aftësi të sofistikuara të personalizimit.

    > Eksploroni makinat me lazer
    Goldenlaser ju ofron zgjidhje profesionale lazer për industrinë tuaj specifike të aplikimit - për t'ju ndihmuar të rrisni produktivitetin, të thjeshtoni procedurën e përpunimit dhe të bëni më shumë fitime.

    > Eksploroni zgjidhje lazer
    Në tregun e huaj, Goldenlaser ka krijuar një rrjet të pjekur të marketingut në më shumë se 100 vende dhe rajone në të gjithë botën, me produktet tona konkurruese dhe sistemin e inovacionit të orientuar drejt tregut.

    > Mësoni më shumë rreth Goldenlaser
    WhatsApp

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni
    亚洲熟妇真实自拍另类